Booking.com

Říj 4, 2019
1 Views
0 0

Egypt 9 390 Kč

Written by

Egypt Hurghada a okolí

Poloha
Hotel leží 3 km od centra města Hurghada a 9 km od letiště.
Vybavení
Hotel, který v roce 2011 prošel celkovou rekonstrukcí, je vhodný pro všechny věkové kategorie, rodiny s dětmi i náročnější klienty. Hostům je k dispozici recepce, směnárna, hlavní restaurace, restaurace á la carte s rybí kuchyní, italská restaurace á la carte, orientální á la carte restaurace, lobby bar, tři bary u bazénu a u laguny, čistírna, diskotéka, internetové připojení, obchody, kadeřnictví.
Pokoje
Vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV se satelitním příjmem, telefon, sejf, minibar, balkón nebo terasa. Možnost až dvou přistýlek.
Pláž
Hotel obklopuje uměle vytvořenou lagunu s písečnou pláží a pozvolným vstupem do moře. Otevřené moře je přístupné z dalších dvou stran hotelu. Lehátka, slunečníky a osušky jsou k dispozici zdarma.
Stravování
All inclusive, které zahrnuje:- snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby- 10:00 – 24:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby- pozdní snídaně- odpolední občerstvení- noční občerstvení
Poznámka
Do Egypta musí mít cestovní pas platnost ještě min. 6 měsíců po návratu. Od roku 2012 musí mít každé dítě vlastní cestovní pas.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.

Cena : 9 390 Kč

Odkaz na hotel :

Hotel

https://zajezdy.dovolena.cz/egypt/egypt-hurghada-a-okoli/el-palacio/?date_to=03.10.2020&length=1-55&price=-10000000&ck_filter=1&cid=14452

Article Tags:
Article Categories:
Egypt

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *