Booking.com

Říj 4, 2019
0 View
0 0

Egypt 9 980 Kč

Written by

Egypt Hurghada

Poloha a popis
Royal Star Empire Beach (Ex. Triton Empire Beach) se nachází v centru Hurghady přímo u oblázkové pláže. Hotel se rozprostírá v krásné udržované zahradě se 3 bazény a sluneční terasou. Pro děti je k dispozici hotelový animační program, dětský bazén a dětské hřiště. Mezinárodní letiště v Hurghadě je vzdálené cca 13 km.
Vybavení hotelu
V hotelu je k dispozici recepce, hlavní restaurace, bar, hotelové animační programy, bazén, dětský bazén, dětské hřiště, kulečník, směnárna, Wi-Fi připojení v lobby zdarma, obchod se suvenýry.
Vybavení pokoje
Standardní pokoje jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, televizí, minibarem (za poplatek), balkonem nebo terasou.

Rodinné pokoje – je jedna větší místnost, jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, televizí, minibarem (za poplatek), balkonem nebo terasou.

Stravování
All inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje do 23 hodin. Čerstvé ovocné šťávy a některé importované nápoje jsou za poplatek.

Bary:
Sunny Terrace – bar na pláži (12:00-17:00)
Oasis Bar
Coral Bar

Změna složení all inclusive vyhrazena – dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis
Oblázková pláž se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a osušky jsou zdarma.
Pro děti
Dětský bazén, dětské hřiště, dětský klub, dětská postýlka (zdarma, na vyžádání).
Služby v ceně
Lehátka, slunečníky a osušky, Wi-Fi připojení v lobby, trezor na pokoji nebo na recepci.
Služby za poplatek
Minibar, vodní sporty na pláži.

Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Povolená hmotnost zavazadla
23 kg zavazadlo na os. + 7 kg kabinové
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Vizum 30 USD . Platí se na místě na letišti v Egyptě
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Cena : 9 980 Kč

Odkaz na hotel :

Hotel

https://zajezdy.dovolena.cz/egypt/hurghada/triton-empire-beach-resort/?date_to=03.10.2020&length=1-55&price=-10000000&ck_filter=1&cid=14452

Article Tags:
Article Categories:
Egypt

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *