Booking.com

Říj 4, 2019
0 Views
0 0

Turecko 8 190 Kč

Written by

Turecko Alanya

Poloha a popis
Tradiční hotelový komplex Titan Club se nachází v oblasti Kargicak. Komplex se skládá z hlavní budovy a několika přilehlých budov. Od soukromé hotelové pláže dělí hosty jen místní komunikace. Hotel je vhodný zejména pro rodiny s dětmi a starší páry. Okolím hotelu je krásná zahrada, klidné prostředí a nedaleko banánová plantáž. Nachází se 16 km od Alanye a 142 km od letiště.
Vybavení hotelu
Recepce, wifi v lobby, intenretová kavárna, restaurace, bary, kadeřnictví, masáže, sauna, obchůdky, prádelna, trezor na recepci, turecká káva, škola potápění, dětský mini-klub, hřiště, hotelem pořádané animace, bazény, fitness centrum, fax a fotokopírka.
Vybavení pokoje
Nabízené pokoje jsou standardní a rodinné.

Pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s WC a sprchou, fénem, satelitní TV, telefonem, rádiem, minibarem a balkónem.

Rodinné pokoje mají navíc manželskou postel v jedné místnosti a v druhé dvě samostatná lůžka.

Stravování
All inclusive formou bufetu. Mnoho recenzí hotelových hostů chválí pestrost a kvalitu stravy.
Pláž a plážový servis
Soukromá hotelová písečná pláž je od hotelu oddělena místní komunikací. Lehátka a slunečníky jsou hostům k dispozici zdarma. Na pláži se nachází plážový bar. Možnosti vodních sportů jsou za poplatek.
Pro děti
Dětské hřiště, dětský bazén, dětské postýlky na pokoji, dětské sedačky v restauraci a hotelem pořádané animace pro děti.
Služby za poplatek
Masáže, vodní sporty na pláži, škola potápění, internetová kavárna, kadeřnictví, turecká káva a prádelna.
Povolená hmotnost zavazadla
23 kg odbavované zavazadlo + 8 kg příruční zavazadlo
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Cena : 8 190 Kč

Odkaz na hotel :

Hotel

https://zajezdy.dovolena.cz/turecko/alanya/club-titan/?date_to=03.10.2020&length=1-55&price=-10000000&ck_filter=1&cid=14452

Article Tags:
Article Categories:
Turecko

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *