Booking.com

Říj 4, 2019
0 Views
0 0

Turecko 8 390 Kč

Written by

Turecko Side

Poloha a popis
Hotel Angora Side je vzdálen 1 km od centra letoviska a 700 m od pláže. Jako 3* hotel nabízí řadu služeb placených i zahrnutých v ceně zájezdu. Letiště je vzdálené 60 km.
Vybavení hotelu
Hotel je situován cca 1 km od historického centra letoviska Side, kde můžete podnikat každovečerní procházky za zábavou, nákupy či poznáním bohaté historie a kultury městečka Side. Hotel se nachází v klidné oblasti Side. V hotelu jsou k dipozici hlavní recepce s možností trezoru (za poplatek), restaurace, bar v hotelu i u bazénu, venkovní bazén, dětský bazén, hříště, stolní tenis, internetový koutek (za poplatek), masáže (za poplatek) a další sportovní aktivity.
Vybavení pokoje
Hotel poskytuje ubytování v 2 lůžkových pokojích nebo v pokojcíh pro až 4 osoby. Pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC, sprchovací kout), fén, telefon, TV, vysoušeč vlasů, klimatizaci, balkón/terasu.
Stravování
All Inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu. V nabídce pokrmů je i vegetariánská strava. Jendou týdně hotel pořádá pro své klienty tématický večer.
Pláž a plážový servis
Pláž je vzdálená od hotelu cca 700 m. Mezi hotelem a hotelovou pláží funguje spojení speciálním hotelovým minibusem „Shuttle Bus Service“, využití svozu je bezplatné. Plážový servis není zahrnutý v ceně služeb hotelu.
Pro děti
Dětský bazén, hřiště.
Služby v ceně
Doprava na pláž, bazény, internet zóna, úschovna zavazadel, knihovna, výměna ručníků 1 za 3 dny, animační program (podle hotelu), fitness, kulečník, stolní tenis.
Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena – dle vedení hotelu.
Služby za poplatek
Trezor, pokojová služba, Wi-Fi, masáž.
Povolená hmotnost zavazadla
23 kg odbavované zavazadlo + 8 kg příruční zavazadlo
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku

Cena : 8 390 Kč

Odkaz na hotel :

Hotel

https://zajezdy.dovolena.cz/turecko/side/angora225686/?date_to=03.10.2020&length=1-55&price=-10000000&ck_filter=1&cid=14452

Article Tags:
Article Categories:
Turecko

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *