Booking.com

Říj 4, 2019
0 Views
0 0

Turecko 8 390 Kč

Written by

Turecko Alanya

Poloha a popis
First Class Hotel je přímo ve městě Kargicak a díky tomu je skvělou základnou pro prohlídku tohoto živého města. Nachází se v blízkosti pláže, 8 km od města Alanya a 130 km od letiště v Antalyi.
Vybavení hotelu
Hotel má 166 pokojů (148 s výhledem na moře, pokoj pro handicapované). Pro hosty je v prostorách hotelu k dispozici recepce, restaurace, bar, směnárna, výtah, fitness centrum, sauna, zahrada, dětský klub, dětský bazén, vnitřní a vnější bazén, 3 tobogány, kulečník, prádelna, společenské možnosti, masaže, spa, minimarket.
Vybavení pokoje
Standardní pokoje o rozloze 20 m2 jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem (za poplatek), minibarem a balkonem.
Stravování
All inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení formou svačin v průběhu dne, místní nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje zdarma. Importované nápoje, čerstvé ovocné šťávy, turecká káva, prémiové a značkové nápoje, zmrzlina za poplatek.

Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena – dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis
Kamínková pláž, s přístupem do vody z mola, se nachází v blízkosti hotelu. Na pláž se jde přes místní komunikaci – podchodem. Na pláži a u bazénu jsou lehátka, matrace a slunečníky bez poplatku, ručníky na pláži a u bazénu za poplatek.
Vstup do moře není vhodný pro malé děti nebo neplavce.
Pro děti
Dětský klub, dětský bazén, skluzavky, dětské hřiště.
Služby v ceně
Lehátka a slunečníky na pláži i u bazénu, fitness centrum, stolní tenis.
Služby za poplatek
Masáže, internetová kavárna, trezor na pokoji, kulečník, sauna, vodní sporty na pláži.

Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel

Povolená hmotnost zavazadla
23 kg odbavované zavazadlo + 8 kg příruční zavazadlo
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Cena : 8 390 Kč

Odkaz na hotel :

Hotel

https://zajezdy.dovolena.cz/turecko/alanya/first-class-hotel139993/?date_to=03.10.2020&length=1-55&price=-10000000&ck_filter=1&cid=14452

Article Tags:
Article Categories:
Turecko

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *